brfh_prelegenci

Mario Enzler

Wykładowca w Busch School of Business oraz mówca na konferencjach i rekolekcjach dla mężczyzn. W swoich prelekcjach podkreśla, jak ogromną rolę w jego życiu odegrał papież św. Jan Paweł II, pomagając mu stać się lepszym człowiekiem, dyrektorem i liderem.

Sebastian Jestadt

Sebastian Jestadt 45 lat, troje dzieci, przedsiębiorca od dwudziestu lat. Właściciel kilku firm, zatrudniał około 100 osób . Doświadczony projektant specjalista w branży security. Obecnie działający w sektorze wysokospecjalistycznej innowacji w dziedzinie rolnictwa precyzyjnego.

Leszek Teusz

Dr. hab. prof. Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, w Instytucie Filologii Polskiej, literaturoznawca. Autor książek: „Bolesna Muza nie Parnasu Góry, ale Góry…” Mesjady polskie XVII stulecia. Warszawa 2002

Jan-Philipp Görtz

Ekspert ds. Międzynarodowych i rządowych. Doktor prawa, magister stosunków międzynarodowych (Fletcher School of Law and Diplomacy /  Boston) i MBA (ENPC Paris).

Marcin Mrowiec
Marcin Mrowiec ukończył z wyróżnieniem studia na kierunku Finanse i Bankowość w krakowskiej Akademii Ekonomicznej. Pracował w Bayerische HypoVereinsbank (HVB), następnie w Banku BPH. Od 2008 roku pełni funkcję Głównego Ekonomisty Banku Pekao, kierując pracą zespołów analizujących sytuację makroekonomiczną oraz zajmujących się analizami sektorowymi.
o.Jacek Gniadek SVD
Jest misjonarzem werbistą, dr teologii moralnej. Aktualnie mieszka i pracuje w Warszawie. Dyrektor Werbistowskiego Centrum Migranta Fu Shenfu i prezes Stowarzyszenia Sinicum im. Michała Boyma SJ, które pomaga Kościołowi w Chinach. Współpracuje z Fundacją ASBIRO nad projektem w Zambii.
Bartosz Nosiadek

Deweloper z wielką pasją edukacyjną. Zajmuje się budowaniem nieruchomości i pośrednictwem w ich obrocie. 15 lat temu zaczynał pracę jako akwizytor, a dzisiaj grupa firm, którą kieruje, sprzedaje między 60 a 120 nieruchomości rocznie.

Tomasz Janik
Prezes Polskiego Towarzystwa Gospodarczego. Absolwent Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Jeden z fundatorów Fundacji Republikańskiej. Od roku 1997 prowadzi działalność gospodarczą w branży materiałów budowlanych. W 1998 r. rozpoczął produkcję drewnianej stolarki okiennej Ortis na terenie Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.
Ta konferencja jest dla Ciebie

Odpowiedz na wezwanie, dołącz do nas, i zacznij budować swój biznes na mocnym fundamencie jakim jest Jezus Chrystus!