Prelegenci

Luis Huete

Luis Huete

Luis Huete jest częstym mówcą na konferencjach oraz spotkaniach branżowych. Prowadził treningi i konsultacje dla ponad 700 przedsiębiorstw w 70 krajach. Ostatnio zajmował się przeprojektowaniem strategii, struktury i kultury organizacyjnej przedsiębiorstw w Europie, USA, Ameryce Łacińskiej, Australii, Azji i Afryce.

Ukończył prawo, a następnie uzyskał tytuły MBA z IESE Business School (Hiszpania) oraz Doctor of Business Administration z Boston University (USA). Od 1982 roku jest profesorem na IESE Business School, w szkole biznesu przy Uniwersytecie Nawarry (założonym przez św. Josemarię Escrivę). Wykładał również na Harvard Business School w USA oraz na innych słynnych uniwersytetach m.in. w Hiszpanii, Belgii oraz Niemczech.

Pracował w zakresie zdefiniowania struktury organizacyjnej oraz transformacji korporacyjnej m.in. z takimi firmami jak Banco Santander, BBVA, IBM, Oracle, McDonald's, Adecco, Intercom Group, Opel, Iberostar, Grupo Pascual, Ricoh, Loewe, Campofrío, Lilly, Vodafone, Gilead, Six Senses (Tajlandia), Banesto, Larrain-Vial (Czile), ISS (Dania), Telesp (Brazylia) i Movistar (Argentyna, Czile i Ameryka Środkowa).

Jest wicekanclerzem oraz skarbnikiem Międzynarodowej Akademii Zarządzania (the International Academy of Management). Zasiada również w zarządach przedsiębiorstw takich jak Epikurean Resorts and Lifestyles w Tajlandii i Altia Consultores w Hiszpanii. Jest patronem Modern Art Foundation NMAC i the Real Dreams Foundation w Hiszpanii.
Ponadto jest autorem dwunastu książek na temat zarządzania oraz licznych artykułów prasowych na temat biznesu.
Żyje w Madrycie w Hiszpanii z żoną Marią oraz czwórką dzieci.